KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 8527516
nr 852 7516
Akvarell
1800-tal, osignerad, 13x16
Utrop:
1.000 kr
Såld:
900 kr
måndag 14 oktober 2013
kl 19:46:37
14/10 13:16:26
800 kr
14/10 18:40:59